Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alpina | Roadster S

11 Dhj 09:37 ,

E shes per arsye emigrimi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 00:50 ,

Kamionçin Iveco

700 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim