Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alpina | B12

08 Sht 17:09 ,

Frigorifer i vogel 50 euro

50 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 22:14 ,

Shitet ruloti i kompletuar me te gjitha paisjet.

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 21:30 ,

Shitet ura

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim