Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Sprint

22 Maj 21:21 ,

Shitet ford trazit

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 19:41 ,

ford trazit

1 400 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 12:48 ,

Goma per benc

30 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 19:42 ,

Alfa romeo

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim