Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Spider

14 Dhj 14:32 ,

Alfa romeo

17 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 15:30 ,

Shitet

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 19:30 ,

ford tranzit

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Gush 14:34 ,

Alfa Romeo Spider 2.0 16V

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 18:43 ,

ALFA ROMEO 2.0

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Korr 21:07 ,

Alfa Romeo Spider benzin

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 11:57 ,

Alfa Romeo GTV 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 11:29 ,

kerkoj te blej alfa spider cabrio

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Shk 11:53 ,

Shes alfa spider 1975 15.000 euro

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Dhj 12:56 ,

Alfa romeo cabrio road star

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 22:19 ,

Alfa Romeo Spider -99

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Gush 11:45 ,

Me marveshje

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Korr 19:04 ,

Alfa Romeo Spider -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Qer 10:57 ,

Alfa Romeo spider -98

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 14:35 ,

Alfa Romeo

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 11:44 ,

Alfa Romeo Spider -00

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 16:31 ,

Alfa Romeo Spider benzin -01

100 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim