Tiranë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Model tjetër

08 Qer 11:30 ,

Transport Kombetare dhe Nderkombetar

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Qer 09:23 ,

Alfa Romeo 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Pri 19:56 ,

ALFA ROMEO 1.9 NAFTE VITI 2006 NE GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 20:42 ,

Alfa Romeo

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 10:29 ,

Alfa Romeo 1.9 dizel 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim