Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Model tjetër

29 Qer 13:28 ,

alfa romeo

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
08 Qer 11:30 ,

Transport Kombetare dhe Nderkombetar

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 15:03 ,

Shitet makina Alfa romeo

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 18:14 ,

Alfa Romeo dizel

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 16:16 ,

Alfa romeo

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 13:47 ,

Alfa romeo stelvio

35 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 15:31 ,

Alfa Romeo V12 24

1 400 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 20:04 ,

Alfa romeo

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 21:32 ,

Alfa Romeo dizel

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 09:23 ,

Alfa Romeo 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 14:38 ,

Alfa Romeo 165

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 19:56 ,

ALFA ROMEO 1.9 NAFTE VITI 2006 NE GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 20:42 ,

Alfa Romeo

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 10:29 ,

Alfa Romeo 1.9 dizel 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Dhj 13:50 ,

Shitje ose nderrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim