Kavajë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | MiTo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 12:43 Dyqani ,

ALFA MITO, VITI 2011, AUTOMATIKE, 1.4 BENZINE+GAZ

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:00 ,

Alfa Romeo MiTo

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:02 ,

Alfa Romeo MiTo - 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Gush 10:41 ,

Alfa romeo Mito

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 20:06 ,

Shitet / nderrohet ALFA MITO 1.6 JTD 08

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Korr 09:08 ,

ALFA MITO 1.6 JTD

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Qer 12:21 ,

Alfa Romeo Mito 1.6 multijet

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 11:06 ,

Alfa Rome Mito 2010.

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Mar 21:53 ,

Alfa Romeo - MiTo, 1.3 nafte

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 17:57 ,

Alfa Romeo MiTo

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim