Bulqizë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Giulietta

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 20:26 ,

Alfa Romeo Giulietta 2.0 Jtdm2

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:09 ,

Alfa Giulietta 2.0 diesel Super !!!

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Maj 12:04 ,

Alfa Romeo Giulietta 2012 2.0 Naft

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 12:04 ,

Alfa Romeo Giulietta 2.0 Jtdm2

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 17:07 ,

Kerkoj makine me letra deri ne 600 lek

600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 21:11 ,

Alfa Romeo Giulietta 2.0 dsg

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 19:09 ,

OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Korr 09:47 ,

Alfa romeo e sapo ardhur

5 500 EUR

08 Maj 16:19 ,

shitet Alfa romeo giulietta

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Pri 16:01 ,

ALFA ROMEO Giulietta 2.0 Naft

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim