Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Alfetta

12 Tet 10:49 ,

Alfa Romeo nga Franca ne gjendje te shkelqyeshme

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim