Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Alfasud

01 Mar 17:39 ,

shes alfaromeo ngjura gri sapo arrdhur nga italia

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim