Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Alfa 164

16 Tet 21:00 ,

Alfa Romeo 164 2.0 V6 TB

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Korr 14:14 ,

alfa romeo 164 2.0 benxin 2 albro.

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 16:21 ,

alfa romeo 164

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim