Sarandë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Alfa 159 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 11:56 Makina , Tiranë

Alfa romeo 159.. Benzin Gaz... super ...

3 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:35 Makina , Durrës

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:46 Makina , Durrës

Okazion alfa romeo 159 nafte

3 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:17 Shitorja Makina , Fier

Alfa Romeo 159 1.9 mjt

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 Shitorja Makina , Fier

Alfa Romeo 159 1.9 mjt viti 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:07 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006 euro 4

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 19:15 Makina , Shkodër

Alfa Romeo 159 1.9 Nafte

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 19:09 Makina , Pogradec

SHITET NDERROHET ALFA 159. 1.9 Nafte 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 10:45 Makina , Tiranë

Alfa romeo 159

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 14:17 Makina , Tiranë

Alfa Romeo 159 2.4 jtd TI diesel - 2008 nderrohet

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim