Pogradec | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Alfa 155 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


01 Nën 15:46 Makina , Tiranë

Alfa romeo 159 . 1.9 jtdm

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 21:28 Makina , Tiranë

Shes nderroi alfa romeo 156

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 09:08 Makina , Vlorë

Shitet Alfa Romeo 156

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 22:45 Shitorja Makina , Fier

U SHIT Alfa Romeo 156 2.4 JTD 20V Sport SW

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 23:44 Makina , Kavajë

Alfa romeo 155 turbo 2.0 4x4

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 23:33 Makina , Kavajë

Alfa ROMEO 155 2.0 TURBO 16V 4X4 186KW SPORT -95

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 19:47 Makina , Kavajë

ALFA ROMEO 155 2.0 TURBO 16V 4X4 186KW SPORT

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 21:51 Makina , Fier

U SHIT Alfa Romeo 156 1.9 JTD -00

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 21:18 Makina , Shkodër

Alfa

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim