Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Alfa 155

11 Qer 19:54 ,

Shitet+mundesi nderimi

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 12:25 ,

Alfa 155 benzin gaz 1.6

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 21:28 ,

Shes nderroi alfa romeo 156

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 09:08 ,

Shitet Alfa Romeo 156

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 22:45 Dyqani ,

U SHIT Alfa Romeo 156 2.4 JTD 20V Sport SW

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Qer 23:44 ,

Alfa romeo 155 turbo 2.0 4x4

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 23:33 ,

Alfa ROMEO 155 2.0 TURBO 16V 4X4 186KW SPORT -95

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 19:47 ,

ALFA ROMEO 155 2.0 TURBO 16V 4X4 186KW SPORT

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 21:51 ,

U SHIT Alfa Romeo 156 1.9 JTD -00

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 21:18 ,

Alfa

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim