Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Alfa 149

05 Mar 14:20 ,

500€

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 11:57 ,

Alfa romeo 159 2003 1.9 jtd nfat

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 17:18 ,

Alfa romeo 149

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 17:44 ,

Alfa Romeo 149 -11

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 18:48 ,

makine

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim