Tepelenë | Automjete | Makina | Alfa Romeo | Alfa 145

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


23 Jan 18:21 ,

Disqe audi 19

500 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 09:21 ,

Alfa Romeo, 145, Viti 1997, 1.4 benzin, 900 euro

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 18:10 ,

pjes per alfa 145/147/156/166

1 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Jan 19:27 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Dhj 23:16 ,

Zinxhir debore me shumice

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 18:38 ,

Alfa 145 benzine per pjes

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Tet 08:05 ,

Cmim me te lire skeni per te gjet

30 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Sht 12:00 ,

Gesi

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Gush 23:14 ,

Shitet

855 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Gush 13:29 ,

Shitet Gomone Bat745

15 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim