05 Dhj 20:50 Makina , Durrës

Disqe 17

200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 22:09 Makina , Tiranë

Disqe 16 per benx 2 te gjer 2 te ngusht

200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 08:56 Makina , Durrës

Disqe 20 s

1 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 18:31 Makina , Durrës

OKAZIONNNN

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 22:17 Makina , Bulqizë

riçi.vod

60 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 11:56 Makina , Korçë

gufer dhe boks pionerr champion series

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Gush 15:48 Makina , Fier

laptop apple adhbox pro 2011

420 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 15:16 Makina , Durrës

Alfa Romeo 1.8 benzin viti 1999

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim