Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Aixam | Model tjetër

02 Mar 07:12 ,

sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Mar 08:47 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Shk 19:25 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Shk 19:25 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
13 Shk 06:15 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Shk 03:05 ,

orar mikrobuzi 8 me 12

9 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Shk 07:26 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
29 Jan 16:21 ,

Plug 2 vesh

260 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 20:26 ,

sprinter

11 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
22 Gush 14:50 ,

Mercedes benz

330 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 11:26 ,

VW Golf IV 1.9 6 plus R 1 marsh 3 miljon.

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 22:35 ,

autoveture

2 999 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 22:29 ,

shes mercedes benz 200

600 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 16:59 ,

AIXAM 2012 ME DOGANE

2 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 13:49 ,

Çangia

3 800 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 17:25 ,

Aixam Microcar 500 kubik Nafte

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Tet 13:54 ,

Aixam dizel -99

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 15:54 ,

Mercedes benz E-Class -10

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 22:05 ,

urgjent shes makinen

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 13:47 ,

kerkoj ford fiesta

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim