Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Acura | TSX

11 Korr 06:00 ,

Shes motorr super gjendje

650 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 21:25 ,

Disqe benzi 17

250 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 19:50 ,

aclas

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 20:24 ,

Valixhe per makine

170 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 12:50 ,

Disje

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 13:41 ,

Super telefon Note 5 akull

260 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 09:50 ,

Ne gjendje shume te mir

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 01:05 ,

Makin

300 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 09:24 ,

cmimi i diskutushem

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim