Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Acura | TL

05 Qer 11:48 ,

Kamio cls

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 20:31 ,

Plug

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Jan 22:40 ,

İptv mbi 20000 kanale

40 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 07:26 ,

Prese16t shum praktike per

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 08:17 ,

Acura TL 3.2L Benzin 2008 FULL OPTIONS

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Qer 12:29 ,

shitet

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 12:24 ,

golf 3 benzin gaz

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 11:54 ,

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 09:33 ,

Benc

1 500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 11:10 ,

Fiat Punto MultiJet 1.9 -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim