Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Acura | NSX

Dje 17:19 ,

Shitet gomone 250 4 kosh

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 21:22 ,

Disqe 204

450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 21:13 ,

Disqe 18 benci

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 12:21 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Mar 20:30 ,

sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Shk 19:49 ,

sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Shk 19:29 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Shk 08:29 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
24 Shk 18:09 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Shk 19:47 ,

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Jan 19:21 ,

Disqe 18

350 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Maj 22:32 ,

shitet

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Maj 11:20 ,

Shitet

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 16:21 ,

⛔️Marmit Me zhurem Per Cdo Lloj Makine

60 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 19:44 ,

Shitet tundeseee antike e vecant

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 12:29 ,

xhama pasqyrash per te gjitha llojet e makinave

15 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Tet 19:41 ,

Shitet

160 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 12:33 ,

goma

15 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 17:01 Dyqani ,

shitet makina

20 000 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 14:42 ,

Disqe 20 ML

700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 07:34 ,

Man

7 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 10:12 ,

Mercedez benz

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Mar 22:15 ,

Kakag

111 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 10:56 ,

Disqe Benzi

500 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 19:42 ,

Shesim.ple organik per ullishte vreshtari dhe sera

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 07:06 ,

KATRAUL 2009 OKAZION 3.000.000 LEKEEE

3 000 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Gush 01:09 ,

assassins

50 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 11:42 ,

Pjes te perdorura

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 13:57 ,

Acura NSX dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 16:55 ,

Motorr per femije

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 12:28 ,

gjeb

500 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Nën 17:54 ,

Acura NSX dizel -15

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim