Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 01:02 Makina , Fier

Skoda Yeti 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:37 Makina , Elbasan

Skoda

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:38 Makina , Tiranë

Shitet Skoda Yeti 2011 Benzin/Gaz

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:17 Shitorja Makina , Tiranë

SKODA YETI 1.2 BENZINE+GAZ 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Dhj 10:26 Makina , Tiranë

Sold. Yeti 2010 Benzin+Gaz Automat

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Dhj 11:53 Makina , Tiranë

Skoda Yeti 1,2 Benzine Gas 2010 Automatike Full

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 08:43 Makina , Tiranë

Skoda Yeti 1.2 automatik 39,000km

7 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Dhj 10:42 Shitorja Makina , Tiranë

Skoda Yeti 4x4 DSG

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Dhj 00:17 Makina , Tiranë

OKAZION SKODA YETI 2012 SHITET 5499 Euro”PAK DIT”

5 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Dhj 22:13 Makina , Tiranë

Skoda okazion

12 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim