Kurbin | Automjete | Makina | Škoda | Yeti

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 08:01 ,

SKODA YETI V.2011 E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 ,

SKODA YETI 2010,Nderrim me skoda roomster, caddy

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:15 Dyqani ,

✅ Shitet Skoda Yeti 2.0 Nafte Automat ✅

9 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:17 ,

Skoda yeti 1,2 Benzinë

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 19:36 ,

Okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 08:04 Dyqani ,

ESEM MOTORS. SKODA YETI 2013 Nafte. Super Gjendie

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Nën 09:53 ,

OKAZION SKODA YETI AUTOMATIK

9 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Nën 09:53 ,

OKAZION SKODA YETI DSG

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Nën 09:49 ,

SKODA YETI

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Nën 14:55 ,

��OKAZION�� Shitet/Ndrrohet

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim