Kukës | Automjete | Makina | Škoda | Yeti

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 20:38 ,

Skoda yeti

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:09 ,

Skoda yeti 2012

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:22 ,

SKODA YETI V.2011 E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 Dyqani ,

✅ Shitet Skoda Yeti 2.0 Nafte Automat ✅

9 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:53 ,

Skoda yeti 1,2 Benzinë

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 16:57 ,

��OKAZION�� Shitet/Ndrrohet

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 10:58 ,

SKODA YETI

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Dhj 10:54 ,

OKAZION SKODA YETI DSG

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Dhj 10:54 ,

OKAZION SKODA YETI AUTOMATIK

9 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Nën 23:20 ,

Okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim