Kukës | Automjete | Makina | Škoda | Roomster

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 09:28 ,

1.4 NAFTE VITI 2008 SUPER GJENDJE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:56 Dyqani ,

SKODA ROOMSTER AUTO INGROSSO ����

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:21 ,

Skoda Romster

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:59 ,

SHITET SKODA ROMSTER

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:05 Dyqani ,

ESEM MOTORS. SKODA ROMSTER 2008 SUPER GJENDIE

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Nën 19:43 ,

Skoda romster 1.9 naftë

42 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Nën 20:47 ,

Super cmim

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 19:56 ,

Skoda Roomster Automat Benzine + Gaz

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Nën 12:38 ,

Skoda Roomster

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 02:40 ,

Skoda Roomster 1.4 Benzine E Vitit 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim