Lushnjë | Automjete | Makina | Škoda | Rapid

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 11:07 ,

Skoda Rapid

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Korr 22:13 ,

Skoda rapid okazion 1.6 naft

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Korr 22:35 ,

skoda rapid okazion

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 11:22 ,

SKODA RAPID AUTOMATIKE

7 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Qer 14:03 ,

Shes Skoda Rapid

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Qer 12:41 ,

Skoda Rapid 1.4 TDI ATP

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Maj 15:02 ,

SHITET SKODA RAPID AUTOMATIKE 1.6 NAFTE !!!

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Mar 13:08 ,

Skoda Rapid 1.6 tsi taxi Okazion !!!

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 08:35 ,

Shitet urgjent skoda e 2014

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim