Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Škoda | Praktik

12 Qer 16:12 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Mar 21:14 ,

Nderrohet me makine me vende

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Jan 11:15 ,

Skoda praktik 1.4 TDI 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 18:17 ,

Skoda Praktik

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 10:52 ,

shitet scoda praktik

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Jan 08:18 ,

Okazion Skoda Practicer

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim