Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Škoda | Pick-up

Sot 12:58 ,

Skoda Pick-up

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 13:52 ,

Kamioncin

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 19:27 ,

Skoda pick-up

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 20:32 ,

Škoda Pick-up benzin

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Mar 17:43 ,

Skoda Pick-up dizel

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 13:06 ,

Shite pikap shkod

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Mar 14:00 ,

Skoda Pick-up benzin -96 okazion

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim