Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Škoda | Model tjetër

01 Korr 11:24 ,

OKAZION SKODA KODIAQ DSG 4X4

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Shk 18:25 ,

shitet kamjon

300 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 21:34 ,

Scoda

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Dhj 13:31 ,

Skoda Rapid

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 11:46 ,

Saurrel

3 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Nën 18:49 ,

Saurrele Liaz

4 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Sht 19:16 ,

SKODA MDZ 24

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
25 Mar 18:53 ,

Shitet Okazion

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 21:05 ,

Skoda

45 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 08:32 ,

Skoda 00000km 2019okazionnn

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 12:13 ,

Skoda Fabia

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Dhj 15:24 ,

SKODA

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 10:08 ,

SKODA ■■>AUTO-RUBIN

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 10:34 ,

Saurel Liaz.

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Korr 21:19 ,

Skoda 2005 full eksta

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 18:12 ,

u shit flm merjep

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Gush 18:22 ,

Skoda Viti 2001

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 00:12 ,

Skoda dizel 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 21:16 ,

☺��

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim