Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 21:45 Makina , Durrës

Skoda felicia gaz/benzine 1995

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 14:27 Makina , Elbasan

Skoda Felicia 1.6

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Nën 18:21 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 21:35 Makina , Kucovë

Skoda felicia

1 400 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 15:23 Makina , Tiranë

Skoda Felicia lx

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Qer 16:33 Makina , Përmet

OKAZION! SKODA

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 17:31 Makina , Durrës

MAKINA TE NDRYSHME

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Qer 20:54 Makina , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Qer 22:58 Makina , Lezhë

Skoda 1.3 benzin+gaz letra 1 vit

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 13:31 Makina , Tiranë

Skoda Felicia L.X 1.9D

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim