Kurbin | Automjete | Makina | Škoda | Felicia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


09 Tet 17:09 ,

Skoda Felicia Pick-Up 1.6 Benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 10:26 ,

Skoda Felicia 1.3 benzine

1 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 20:59 ,

Skoda felicia 1.3benzin

1 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 20:34 ,

Skoda Felicia dizel

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Jan 16:23 ,

Skoda Felicia

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Dhj 17:16 ,

Skoda Felicia

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Dhj 17:04 ,

Skoda Felicia 1.9

1 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 14:27 ,

Skoda Felicia 1.6

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Nën 18:21 ,

Shitet ose nderrohet

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 15:23 ,

Skoda Felicia lx

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim