Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Škoda | Favorit

06 Sht 20:51 ,

Skoda e sapoardhur nga gjermanija vitit 2000

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim