Škoda Fabia ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Blej Škoda Fabia ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Škoda Fabia apo modele tjera si Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej apo shit Škoda Fabia te perdorur apo te re ne MerrJep.al.

Sot 20:18 Dyqani ,

Skoda Fabia 1.9 TDI 2,200€ Letrat te sapopaguara!

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 ,

Skoda Fabia 08

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:08 Dyqani ,

SKODA FABIA, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:40 ,

SKODA FABIA BENZIN GAZ 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 ,

ŠKODA FABIA 2008 Benzine-Gaz L.Renzo me dogane

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:52 ,

Fabia 1.2

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:23 ,

Skoda Fabia

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:18 ,

Skoda fabia 1.9 nafte

38 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 Dyqani ,

NE SHITJE SKODA FABIA 1.6 BENZIN PANORAMA

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:35 ,

Skoda Fabia 1.4 Nafte (albstorecity)

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:52 Dyqani ,

Skoda Nafte 1.4 me dogane ardhur nga Zvicra 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 ,

Skoda Fabia 1.2 TSI OKAZION

3 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:41 ,

Shes skoda fabio

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 ,

Skoda Fabia

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:01 ,

SKODA FABIA AUTOMATIKE

7 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:19 ,

SKODA FABIA 1.2 BENZINE 2009

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:19 ,

Skoda Fabia 1.4 Nafte

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:14 ,

SKODA FABIA MANUAL 1.2

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:13 ,

SKODA FABIA 1.4 NAFTE

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:13 ,

SKODA FABIA 1.4 BENZINE+GAZ

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:42 ,

Skoda Fabia

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:53 ,

Skoda Fabia 1.2 Gaz+Benzine Viti 2008 Manuale

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:39 ,

Skoda Fabia 1.2 Gaz+Benzine Viti 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:38 ,

skoda fabia 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:07 ,

seat 1000 euro

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:57 ,

Taxi 2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Jan 22:40 ,

shitet skoda 1.2 benzine e 2006 dokument te paguara

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 15:17 ,

shitet per arsye mos pordorimi

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 15:04 ,

Shitet Skoda Fabia Super Okazion! S'Ka koment!

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 23:15 ,

Shitet skoda fabia

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 09:45 ,

Skoda 1.4 benzin 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 08:48 ,

Skoda Fabia

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 19:40 ,

Skoda Fabia (shitet)

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 18:54 ,

Skoda fabia sw 1.6 tdi

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Jan 20:31 Dyqani ,

AUTO AGUSTIN SKODA FABIA VITI 2011 FULL OPSION

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 09:11 ,

Skoda

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Jan 00:03 ,

Skoda fabia benzin gas okazion 3000€ vit 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Jan 15:21 ,

Okazion Skoda Fabia

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 14:01 ,

Skoda Fabia Okazion

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 13:43 ,

OKAZION! Skoda Fabia

3 000 EUR

07 Jan 20:02 ,

Shitet skoda fabia

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 13:56 ,

Shitet.

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 22:03 ,

Skoda Fabia Viti 2004, 1900 Euro

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 13:59 ,

Skoda Fabia

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Jan 22:19 ,

Skoda fabia

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Dhj 17:47 ,

makin

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 08:54 ,

Klodi

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Kerkoni per Škoda Fabia ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Škoda Fabia ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.

Gjej Škoda Fabia ne Shitje

Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Škoda Fabia ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Škoda Fabia apo modele tjera si, Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Škoda Fabia me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.

Krijo njoftime per Škoda Fabia ne shitje

Keni Škoda Fabia te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.
Në fillim