Lushnjë | Automjete | Makina | Škoda | Fabia

18 Sht 21:30 ,

skoda fabia 1.9 naftë sdi viti, 2002 1300€ diskutu

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 18:20 ,

SKODA 1.4 BENZIN, MANUALE OSE DHE NDRIM

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 16:13 ,

Okazjon 1.2 nafte

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 13:54 ,

shitet skoda fabia

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 16:13 ,

Lushnje

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Korr 18:08 ,

SKODA FABIA 1.4 GAS BENZIN

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 18:08 ,

SKODA FABIA SUPER GJENDJE

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 15:42 ,

Skoda 2002 shitet ose ndrrim

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 14:29 ,

Skoda fabia

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 18:08 ,

Okazjone e sapoardhur nga gjermania:

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:09 ,

Skoda fabia 1.9sdi

2 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 13:35 ,

Scoda Fabia 1.9 nafte

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Korr 12:48 ,

Skoda Fabia 1.9 nafte viti 2002

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 21:00 ,

Skoda Fabia 1.4 benzine GPL -01

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim