Škoda Fabia ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Blej Škoda Fabia ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Škoda Fabia apo modele tjera si Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej apo shit Škoda Fabia te perdorur apo te re ne MerrJep.al.

Sot 09:20
Linku:
Dyqani ,

Skoda Favia

400 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 16:36 ,

Skoda Fabia

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 ,

Skoda Fabia

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:28 Dyqani ,

Skoda Nafte 1.4 me dogane ardhur nga Zvicra 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 ,

Skoda Fabia

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:09 Dyqani ,

NE SHITJE SKODA FABIA 1.6 BENZIN PANORAMA

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:44 ,

SKODA Fabia

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:43 ,

fabia 1.2

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:38 Dyqani ,

SKODA FABIA, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:35 ,

Skoda Fabia

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:34 ,

SKODA FABIA AUTOMATIKE

7 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:14 ,

ŠKODA FABIA 2008 Benzine-Gaz L.Renzo me dogane

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:03 ,

Skoda Fabia 1.2 TSI OKAZION

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:16 ,

Skoda fabia

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Dyqani ,

Skoda Favia

400 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:39 ,

SKODA FABIA MANUAL 1.2

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:39 ,

SKODA FABIA 1.4 NAFTE

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:38 ,

SKODA FABIA 1.4 BENZINE+GAZ

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:38 ,

Skoda Fabia 1.4 Nafte

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:36 ,

SKODA FABIA 1.2 BENZINE 2009

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:45 ,

Shitet Skoda Fabia

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:59 ,

Shitet Skoda Fabia 1.9 Nafte Viti 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18 ,

Skoda Fabia 1.9SDI Nafte Manual - 01

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:17 ,

Skoda Fabia 1.4 nafte

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:21 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:22 ,

Skoda Fabia 1.4 Nafte (albstorecity)

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:49 ,

OKAZION

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:40 ,

Skoda 1.9 naft viti 2006

2 800 EUR

Dje 09:09 ,

Skoda Fabia 1.4 naft viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 19:50 Dyqani ,

AUTO AGUSTIN SKODA FABIA VITI 2011 FULL OPSION

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 10:15 ,

Skoda Fabia1.0 benzine,Automatike

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 09:46 ,

‼️OKAZION SKODA FABIA 3300 EURO‼️

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 08:29 ,

Skoda 1.4 benzin 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 19:07 ,

seat 1000 euro

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Mar 12:06 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 10:21 ,

SHES SKODA FABIA 1.4 BENZIN ME KLIME

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 09:19 ,

Taxi 2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 20:23 ,

shitet skoda 1.2 benzine e 2006 dokument te paguara

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 10:51 ,

Shitet Skoda Fabia e sapoardhur nga gjermania .

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 14:09 ,

Shitet Skoda Fabia Super Okazion! S'Ka koment!

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 12:13 ,

Skoda Fabia

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 11:24 Dyqani ,

Makina me qera

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 01:07 ,

Skoda fabia 1.4 tdi naft ne gjendje perfekte

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 15:07 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 13:09 ,

Shitet Skoda Fabia 2008 benzine+gaz

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 13:09 ,

Skoda Fabia 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Shk 18:58 ,

Shitet Skoda Fabia

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Kerkoni per Škoda Fabia ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Škoda Fabia ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.

Gjej Škoda Fabia ne Shitje

Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Škoda Fabia ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Škoda Fabia apo modele tjera si, Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Škoda Fabia me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.

Krijo njoftime per Škoda Fabia ne shitje

Keni Škoda Fabia te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione