Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Škoda | Citigo

Sot 08:23 ,

Skoda citigo viti 2012 benzin gaz

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:22 ,

Skoda citigo 2012,benzin gaz

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Korr 11:23 ,

SKODA CITIGO

5 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Mar 10:46 ,

Skoda citigo

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 17:53 ,

Citigo

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Jan 11:08 ,

Skoda ose nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Dhj 12:38 ,

Skoda Citigo 2015

4 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 09:46 ,

Shitje automjeti

2 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Shk 20:50 ,

Makina 0 km viti 2017

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 17:16 ,

Skoda

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 15:41 ,

Okazion

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 20:54 ,

Okazion

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 20:56 ,

Turbo-Liaz

360 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim