Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Škoda | 105

15 Shk 18:05 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim