Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina për Pjesë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Makina të dëmtuara për pjesë në shitje. Keni nevojë për makina për pjesë? Gjej makina për pjesë të markave dhe modeleve të ndryshme si Golf 2, Golf 3, VW Passat, Mercedes-Benz, Renault, Peugeot, Opel, Polo, Mini Cooper, BMW, Audi, Ford dhe shumë të tjera. Gjej gjithçka që ju nevojitet për makinën tuaj.


Nëse posedoni ndonjë makinë për pjesë ju mund ta shisni atë në MerrJep.al. Shpërndani njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë MerrJep.al.04 Tet 13:28 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Tiranë

SHES KAMION MALLRASH

8 000 EUR

24 Sht 10:20 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Kavajë

PJES PER IVECO 79-10

09 Maj 21:25 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

Peugeot 307 CC

10 LEK

19 Tet 12:26 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Shkodër

per pjese

100 EUR


Makina për pjesë nga markat dhe modelet më të ndryshme. Gjeni gjithçka që ju nevojitet për makinën tuaj nënje vend. Pjesë për makina, kamion, dhe automjete të tjera.


Mijëra makina për pjesë në shitje


Gjeni makina për pjesë dhe blej pjesët që të nevojiten me çmimet më të arsyeshme. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina për pjesë nga markat dhe modelet e ndryshme si Golf 2, Golf 6, Mercedes 190, Peugeot 206, Opel Astra, Peugeot 307, VW Polo, Mini Cooper, Auid A6, Opel Corsa, Opel Zafira, Audi A4, Fiat Punto, Ford Fiesta e shumë modele të tjera. Kërkoni për markën dhe modelin që jeni të të interesuar dhe gjeni ofertën ideale.


Blej dhe Shit Makina për pjesë


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Nëse posedoni makina për pjesë filloni ti shisni ato online nga shtëpia. Shpërndani njoftimet për makina për pjesë në mesin e mijëra vizitorëve që vijnë çdo ditë në MerrJep.al në kërkim të makinave për pjesë. MerrJep.la është platforma e duhur për blerjen dhe shitjen e makinave për pjesë online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione