Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të dëmtuara (për pjesë) Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina të dëmtuara (për pjesë),ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Gush 19:14 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

I pa perdorshem

1 000 LEK

30 Mar 08:35 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

Arjaj

1 LEK

23 Shk 20:18 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

Land cruiser

1 LEK

06 Mar 16:41 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

Lancia

1 EUR

02 Mar 12:59 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

Injatore

200 EUR

23 Shk 10:10 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

Disqe per golf

150 LEK

22 Shk 14:29 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

Sendilje per golf 4

100 LEK

19 Shk 21:16 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

audi 80

117 LEK

19 Shk 21:16 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

audi 80

117 LEK

19 Shk 21:16 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

audi 80

117 LEK

19 Shk 12:32 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

Pjese per audi 80

11 EUR

08 Pri 17:44 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

Jaguar s type

2 000 EUR

18 Shk 13:55 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

Bot nafte

1 000 EUR

14 Pri 19:09 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

Shitet

500 000 LEK

25 Dhj 09:42 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

Mercedes rexhina s

1 500 EUR

30 Korr 16:40 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

Rover per pjes kembimi

1 211 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Shk 19:59 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Korçë

fendt

3 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina të dëmtuara (për pjesë) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina të dëmtuara (për pjesë) | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione