Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në Tiranë

Po kërkoni makina pune në Tiranë? Ju duhet një makinë ndërtimi për punët në kantier? Makina tërheqëse apo makina ngarkuese për të sistemuar mallrat në hapësirat tuaja? Po mendoni për një markë të caktuar apo keni një limit në buxhetin tuaj? Ndoshta keni makina pune për të shitur dhe nuk dini ku të reklamoni?

Ne ju ofrojmë opsionin më të mirë në treg për të tregtuar dhe blerë makina pune.

Në MerrJep.al listohen njoftime të ndryshme çdo ditë dhe mund të reklamoni apo gjeni lloje të ndryshme për makina pune të listuara që ju duhen për biznesin tuaj. Në portalin më të madh online mund të gjeni makina në shitje, makina ngarkuese dhe tërheqëse, makina ndërtimi, makinë pirun, sondë shpimi dhe shumë të tjera. Gjithashtu janë të listuara njoftime të shumta për lloje dhe marka të ndryshmë të makinave të punës, si:kamiona në shitje Merceses Benz, Nisan Cabestar, Volvo, kan palfinger dhe gjithashtu shumë pjes këmbimi për këto makina pune.


27 Mar 12:26 Makina ndërtimi , Tiranë

Mercedes benz sprinter 519 3.0 cdi

12 500 EUR

27 Mar 12:23 Makina ndërtimi , Tiranë

Mercedes benz vetshkarkues

16 500 EUR

27 Mar 10:07 Pjesët rezerve , Tiranë

Shiten

27 Mar 09:54 Pjesët rezerve , Tiranë

Jcb 4cx

26 Mar 16:53 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Iveco daily

7 500 EUR

26 Mar 16:53 Pirrungritës , Tiranë

Transpalete manuale

1 200 EUR

26 Mar 16:53 Pirrungritës , Tiranë

Okazion

1 LEK

26 Mar 16:53 Pirrungritës , Tiranë

Piru hyster acx

10 000 EUR

26 Mar 16:49 Pirrungritës , Tiranë

Pirungrites ne okazion

1 LEK

26 Mar 13:48 Pjesët rezerve , Tiranë

Kove per vinxh

1 000 EUR

26 Mar 08:37 Makina ndërtimi , Tiranë

mercedes Benc

24 Mar 19:23 Makina udhëtimi , Tiranë

sprinter 518 (sunset) U SHIT

23 EUR

Gjej Makina Pune në Tiranë


Kategoria makina pune në MerrJep është e pasur me njoftime që shtohen dita ditës me postime të reja dhe të shumëllojshme. Ju mund te gjeni makina të kategorive të ndryshme si: makina ngarkuese dhe terheqëse, makina ndërtimi, betoniere, vinç, rimorkio, eskavator e shumë te tjera. Me pak fjalë në MerrJep listohen shumë lloje makina pune që ju duhen për biznesin tuaj.

Blini makina makina ngarkuese dhe terheqëse në Tiranë


Platforma MerrJep.al jua bën shumë të lehtë çdo veprim që doni të kryeni, të regjistroheni si biznes apo të blini nga bizneset që reklamojnë tek ne. Opsionet janë të panumërta dhe ju mund ta specifikoni kërkimin tuaj deri në detaje të makinës që dëshironi të blini dhë të gjeni atë që i përshtatet më së miri nevojave dhe kërkesave tuaja. Mund të filtroni kërkimin tuaj në bazë të karakteristikave të makinës dhe llojit të saj. Gjithashtu mund te kërkoni në rreshtin e kërkimit me fjalë kyçe dhe do t’ju shfaqen makina pune, makina në shitje, makina në shitje në Tiranë, makina në shitje okazion, makina ngarkuese dhe terheqëse e shumë të tjera.

Listoni në MerrJep makina pune


MerrJep është prej vitesh hapësira më e madhe për makina në shitje në Tiranë dhe i ofron mundësinë çdo individi e biznesi të postojë njoftime mbi makina pune në shitje apo makina ndërtimi që biznesi deshiron të tregtojë. Shumë biznese zgjedhin te postojnë njoftimet e tyre për shitje makinash dhe makina pune në hapësirën e MerrJep.al pasi volumi i përdoruesve blerës është shumë I madh. Ju mund të listoni karakteristikat e makinës tuaj si gjendja, marka, çmimi dhe çdo informacion tjetër përshkrues. Kjo do i ndihmonte blerësit tuaj potencialë të kuptojnë më mirë se cfarë lloj makina pune në shitje keni dhe do të përshpejtojë shitjen e tyre.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione