Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

skavator - Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe skavator,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj skavator Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Jan 01:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Mini skavator

7 500 EUR

22 Korr 19:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Mini

26 000 EUR

15 Nën 17:24 Makina ndërtimi , Tiranë

Skavator fiat hitaci ex 215 bejm nderrim

24 000 EUR Çmimi me zbritje

16 Dhj 14:43 Makina ndërtimi , Tiranë

Mini skavator

18 000 EUR

09 Korr 09:27 Makina ndërtimi , Tiranë

SKAVATOR 320

1 LEK

12 Maj 10:25 Makina ndërtimi , Tiranë

Yanmar

16 000 EUR

31 Tet 19:10 Makina ndërtimi , Tiranë

Shes eskavator liberr

2 500 000 LEK

18 Sht 07:50 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Skavator

11 000 EUR

18 Mar 19:50 Makina ndërtimi , Tiranë

Skavator

12 500 EUR

25 Shk 18:59 Makina ndërtimi , Tiranë

Skavator

12 500 EUR

11 Nën 10:21 Makina ndërtimi , Tiranë

Mjete te renda

100 LEK

29 Qer 15:28 Makina ndërtimi , Tiranë

JCB

35 000 EUR

21 Pri 14:32 Makina ndërtimi , Tiranë

Okazion Skavator

15 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj skavator | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • skavator në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Skavator në kategorinë Traktorë | Yanmar
  • Skavator në kategorinë Për fëmijë
  • Skavator në kategorinë Makina udhëtimi
  • Skavator në kategorinë All Category
  • skavator në kategorinë Shërbime
  • skavator në kategorinë Shtëpi
  • skavator në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Skavatora në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • skavator në kategorinë Apartamente

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione