Makina Ngarkuese, Tërheqëse dhe Ndërtimi në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Pjesë rezervë për makina ngarkuese/tërheqëse dhe ndërtimi. Gjeni gjithçka që ju nevojitet për makina ngarkuese, ndërtimi dhe tërheqëse. Blej pjesë të ndryshme për këto automjete si kontejner, karrotrec, pompa hidrauliku, goma, pjes për bager, pjesë për kamionë, vinç reduktor, kambio. Gjeni pjes për Iveco, Pjes për Mercedes Atego, Pjesë për Daf.

Bleni dhe shisni pjesë të ndryshme për makina ngarkuese, tërheqëse dhe ndërtimi. Krijo njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve në MerrJep.al.

Sot 18:21 ,

Kove palfinger

1 000 EUR

Keni nevojë për pjesë për Eskavator, MiniEskavator, Autobus, Kombibus, dhe automjete tjera? MerrJep.al është platforma e duhur për ju me qindra njoftime për pjesë të ndryshme për makina ngarkuese/tërheqëse dhe ndërtimi.

Gjej Pjesë rezervë për Makina Ngarkuese/Tërheqëse dhe Ndërtimi

Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni gjithçka që ju duhet për makina ngarkuese si eskavator, rrul, minieskavtor, kamionë, autobus, minibusë, kombibus, vinç dhe shumë të tjera. Gjeni Mercedes Atego për pjesë, Furgon Ford për pjesë, Pjesë për Iveco Cursor, Pjesë për Iveco Eurostar, Pjesë për Iveco Turbostar, Pjesë për Daf, dhe kamionë tjerë për pjesë këmbimi. Blej pompe hidraulike, Kontinjer kamioni, diferencial kamioni, Goma kamioni, kambio kamioni, kove eskavatori, luga për eskavator dhe shumë pjesë tjera në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit ose kërkoni për pjesën e caktuar në kutinë e kërkimit dhe shikoni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

 

Shit pjesë për makina ngarkuese/tërheqëse dhe ndërtimi

Nëse posedoni pjesë të ndryshme për makina ngarkuese/ndërtimi që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju për të shitur pjesë rezervë për automjete ngarkuese, tërheqëse dhe ndërtimi.


Në fillim