Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pirrungritës Të gjitha në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Mar 23:01 Pirrungritës , Shkodër

Molet ( pirrungrites )

9 500 EUR

16 Mar 16:36 Pirrungritës , Shkodër

Piru gjerman ne gjendje te mir

3 500 EUR

29 Jan 20:29 Pirrungritës , Shkodër

Piru Linde H45.

14 000 EUR

09 Tet 16:17 Pirrungritës , Shkodër

Shitet Piru Lindi

04 Maj 01:06 Pirrungritës , Shkodër

SHITET

03 Maj 10:43 Pirrungritës , Shkodër

SHITET

24 Gush 21:11 Pirrungritës , Shkodër

Pedan ngarkim shkarkim

1 800 EUR

17 Qer 18:23 Pirrungritës , Shkodër

Vinc per ndertime

11 Shk 12:38 Pirrungritës , Shkodër

Skavator

13 500 EUR

21 Jan 21:18 Pirrungritës , Shkodër

Skavator

11 Dhj 08:53 Pirrungritës , Shkodër

pirun elektrik fiat Om

2 000 EUR

14 Jan 21:39 Pirrungritës , Shkodër

Piru ngrites robusto

10 000 EUR

14 Jan 21:39 Pirrungritës , Shkodër

Piru elektik

9 000 EUR

04 Sht 21:07 Pirrungritës , Shkodër

Manitou vinc per kantjere ndertimi

200 EUR

30 Pri 14:15 Pirrungritës , Shkodër

Pirrungrites

27 Nën 17:14 Pirrungritës , Shkodër

Setra - Vanhool Astron

12 346 EUR

23 Korr 21:58 Pirrungritës , Shkodër

Pirrungrites

2 000 EUR

25 Korr 16:02 Pirrungritës , Shkodër

Teleskop piru manitou 30 15

18 000 EUR Çmimi me zbritje

04 Shk 08:02 Pirrungritës , Shkodër

Goma fadrome23.5 25

1 500 000 LEK

31 Korr 09:50 Pirrungritës , Shkodër

Land rover defender

19 Korr 15:49 Pirrungritës , Shkodër

Teleskop piru Rrotudhues

11 Korr 10:53 Pirrungritës , Shkodër

Teleskop piru manitu 15 30

23 Maj 06:27 Pirrungritës , Shkodër

Teleskop vinxh piru 16 m lartesi

22 000 EUR

02 Mar 18:46 Pirrungritës , Shkodër

Pirun mekanik

630 EUR Çmimi me zbritje

14 Maj 12:01 Pirrungritës , Shkodër

Vinc ATLAS 3 tonesh

1 300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione