Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pirun ngritës në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pirunngritës të ri dhe të përdorur në shitje. Blej pirun ngritës nga markat e ndryshme si Cat, Desta, Komatsu, Linde, Palfinger, Boss, Mitsubishi, Manitou, Clark dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo kërkoni për mjetin e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni atë që kërkoni.


Nëse posedoni pirunngritës të ri apo të përdorur. Ju mund të shisni ato në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë, krijoni njoftime tani dhe shisni pirunngritës online.
18 Mar 08:07 Dyqani Pirrungritës , Fier

Pirun

1 LEK

26 Shk 13:09 Pirrungritës , Tiranë

Pirun Linde

20 500 EUR

22 Nën 09:30 Pirrungritës , Vlorë

cuka2008shitet skrepi

1 LEK

19 Tet 10:21 Pirrungritës , Berat

Pirun Ne Shitje

7 000 EUR

14 Tet 15:20 Pirrungritës , Tiranë

Piruna

12 Maj 18:42 Pirrungritës , Berat

Pirungrites

1 EUR

10 Maj 15:59 Dyqani Pirrungritës , Tiranë

Pirun me naft

6 500 EUR

02 Qer 11:09 Pirrungritës , Kukës

Linde H25D

7 500 EUR

01 Qer 12:21 Pirrungritës , Kukës

Pirun Linde H25D

7 800 EUR

05 Korr 20:06 Pirrungritës , Tiranë

Kamjon dafe 55

85 000 LEK


Bleni pirunëngritës në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme në MerrJep.al. Shikoni njoftimet dhe gjeni pirunngritës me çmimet më të arsyeshme në tregun më të madhë online.


Blej Pirun ngritës në shitje në MerrJep.al


Gjeni pirunngritës të markave dhe modeleve të ndryshme si Linde, Boss, Mitsubishi, Clark, Cat, Toyota, Caterpilar, Deta, Komatsu, Hyster, Yale, Steinbock, me 2.5 ton, 3.5 ton, 1.6 ton, 4ton dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet për pirun ngritës, vinç, minieskavator, Transpalet me çmimet më të arsyeshme në treg. Filtroni njoftimet për ti shikuar ato që ju interesojnë juve më shumë ose kërkoni për markën dhe modelin e caktuar në kutinë e kërkimit.


Shit Pirunngritës në MerrJep.al


Posedoni Pirunngritës? Bëhu pjesë e mijëra shitësve në MerrJep.al dhe shisni pirunngritës shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për pirunngritës që dëshironi të shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione