Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pirun ngritës në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pirunngritës të ri dhe të përdorur në shitje. Blej pirun ngritës nga markat e ndryshme si Cat, Desta, Komatsu, Linde, Palfinger, Boss, Mitsubishi, Manitou, Clark dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo kërkoni për mjetin e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni atë që kërkoni.


Nëse posedoni pirunngritës të ri apo të përdorur. Ju mund të shisni ato në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë, krijoni njoftime tani dhe shisni pirunngritës online.
Dje 19:50 Pirrungritës , Durrës

SHITET PIRUN

11 500 EUR

Dje 16:36 Pirrungritës , Elbasan

Pirrungrites

4 500 EUR

Dje 16:24 Pirrungritës , Fier

Vinxh palfinger pk13500

6 800 EUR

27 Mar 11:05 Pirrungritës , Lushnjë

Pirun Ngrites FIMSA

6 500 EUR

26 Mar 16:53 Pirrungritës , Tiranë

Transpalete manuale

1 200 EUR

26 Mar 16:53 Pirrungritës , Tiranë

Okazion

1 LEK

26 Mar 16:53 Pirrungritës , Tiranë

Piru hyster acx

10 000 EUR

26 Mar 16:49 Pirrungritës , Tiranë

Pirungrites ne okazion

1 LEK

25 Mar 15:46 Pirrungritës , Elbasan

Pirun okazjon

23 Mar 00:13 Pirrungritës , Berat

Pedan Kamioni

1 LEK

21 Mar 15:01 Pirrungritës , Elbasan

Kollonë piruni me spostim

1 000 LEK

20 Mar 23:01 Pirrungritës , Shkodër

Molet ( pirrungrites )

9 500 EUR

20 Mar 19:27 Pirrungritës , Elbasan

Pirun okazjon

2 070 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 08:07 Dyqani Pirrungritës , Fier

Pirun

1 LEK

16 Mar 16:36 Pirrungritës , Shkodër

Piru gjerman ne gjendje te mir

3 500 EUR

16 Mar 11:17 Pirrungritës , Lushnjë

Pirun BT C4E 350V

15 000 EUR

10 Mar 01:03 Pirrungritës , Elbasan

Vinxh Palfinger PK10500B2Y

2 000 EUR

10 Mar 00:51 Pirrungritës , Skrapar

Moto

08 Mar 10:07 Pirrungritës , Tiranë

Shitet pirun 2.5 ton

10 000 EUR

02 Mar 08:23 Pirrungritës , Tiranë

Pirun Linde 2004

18 500 EUR

27 Shk 15:14 Pirrungritës , Elbasan

Still

2 000 LEK

26 Shk 13:09 Pirrungritës , Tiranë

Pirun Linde

20 500 EUR


Bleni pirunëngritës në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme në MerrJep.al. Shikoni njoftimet dhe gjeni pirunngritës me çmimet më të arsyeshme në tregun më të madhë online.


Blej Pirun ngritës në shitje në MerrJep.al


Gjeni pirunngritës të markave dhe modeleve të ndryshme si Linde, Boss, Mitsubishi, Clark, Cat, Toyota, Caterpilar, Deta, Komatsu, Hyster, Yale, Steinbock, me 2.5 ton, 3.5 ton, 1.6 ton, 4ton dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet për pirun ngritës, vinç, minieskavator, Transpalet me çmimet më të arsyeshme në treg. Filtroni njoftimet për ti shikuar ato që ju interesojnë juve më shumë ose kërkoni për markën dhe modelin e caktuar në kutinë e kërkimit.


Shit Pirunngritës në MerrJep.al


Posedoni Pirunngritës? Bëhu pjesë e mijëra shitësve në MerrJep.al dhe shisni pirunngritës shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për pirunngritës që dëshironi të shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione