Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pirun ngritës në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pirunngritës të ri dhe të përdorur në shitje. Blej pirun ngritës nga markat e ndryshme si Cat, Desta, Komatsu, Linde, Palfinger, Boss, Mitsubishi, Manitou, Clark dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo kërkoni për mjetin e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni atë që kërkoni.


Nëse posedoni pirunngritës të ri apo të përdorur. Ju mund të shisni ato në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë, krijoni njoftime tani dhe shisni pirunngritës online.02 Gush 08:08 ,

Okazion

1 LEK

02 Gush 08:08 ,

pirunje italiane

1 LEK

02 Gush 08:08 ,

Piru hyster acx

10 000 EUR

01 Gush 13:49 ,

Fadrrome

11 500 EUR

23 Korr 10:42 ,

Vinc MKG 60

3 700 EUR

23 Korr 10:30 ,

Vinxh palfinger !

4 500 EUR

23 Korr 10:23 ,

Okazjon

11 000 EUR

04 Korr 18:19 ,

Shitet jcb

27 500 EUR

24 Qer 11:16 ,

Pirun BT C4E 350V

15 000 EUR

21 Qer 23:22 ,

Pirun

10 000 EUR

05 Qer 22:27 ,

Pirun Caterpilar

8 500 EUR

05 Qer 22:24 ,

Pirun ngritës.

10 000 EUR

08 Maj 12:03 ,

Mini Skavator

26 000 EUR


Bleni pirunëngritës në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme në MerrJep.al. Shikoni njoftimet dhe gjeni pirunngritës me çmimet më të arsyeshme në tregun më të madhë online.


Blej Pirun ngritës në shitje në MerrJep.al


Gjeni pirunngritës të markave dhe modeleve të ndryshme si Linde, Boss, Mitsubishi, Clark, Cat, Toyota, Caterpilar, Deta, Komatsu, Hyster, Yale, Steinbock, me 2.5 ton, 3.5 ton, 1.6 ton, 4ton dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet për pirun ngritës, vinç, minieskavator, Transpalet me çmimet më të arsyeshme në treg. Filtroni njoftimet për ti shikuar ato që ju interesojnë juve më shumë ose kërkoni për markën dhe modelin e caktuar në kutinë e kërkimit.


Shit Pirunngritës në MerrJep.al


Posedoni Pirunngritës? Bëhu pjesë e mijëra shitësve në MerrJep.al dhe shisni pirunngritës shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për pirunngritës që dëshironi të shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione