Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina udhëtimi Shitet në Krujë

Iveco , 9
Mercedes , 19
Fiat , 1
Ford , 7
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Mar 21:31 Makina udhëtimi , Krujë

Furgon fiat 2.3 naft 2008

5 500 LEK

23 Shk 10:29 Makina udhëtimi , Krujë

Ford transit 2008 2.2

4 800 EUR

27 Dhj 12:24 Makina udhëtimi , Krujë

Autobus Mercedes Benz

650 000 LEK

15 Dhj 22:23 Makina udhëtimi , Krujë

Furgon

2 700 EUR

03 Tet 13:50 Makina udhëtimi , Krujë

Sprinter

10 000 EUR

12 Nën 20:17 Makina udhëtimi , Krujë

Shes 2 FORDA udhetetaresh

1 000 EUR

26 Qer 20:30 Makina udhëtimi , Krujë

Iveco

9 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Maj 18:21 Makina udhëtimi , Krujë

Shitet

1 200 EUR

02 Pri 14:55 Makina udhëtimi , Krujë

123445(((

2 500 LEK

21 Jan 18:14 Makina udhëtimi , Krujë

Volsvagen karavell

21 Jan 18:02 Makina udhëtimi , Krujë

Volsvagen

07 Jan 11:08 Makina udhëtimi , Krujë

Iveko

12 500 EUR

21 Dhj 09:45 Makina udhëtimi , Krujë

Iveko

02 Dhj 14:15 Makina udhëtimi , Krujë

Iveko

12 500 EUR

13 Nën 09:02 Makina udhëtimi , Krujë

Iveko

12 000 EUR

04 Nën 12:13 Makina udhëtimi , Krujë

Euro citi

12 500 EUR

31 Tet 13:39 Makina udhëtimi , Krujë

Iveko

12 500 EUR

04 Sht 08:04 Makina udhëtimi , Krujë

Shitet Ford me letra te mbaruara

800 EUR

18 Gush 09:22 Makina udhëtimi , Krujë

Autobus SCANIA

12 000 EUR Çmimi me zbritje

15 Qer 19:22 Makina udhëtimi , Krujë

Shitet ford 8+1 pa letra

900 EUR

15 Qer 19:21 Makina udhëtimi , Krujë

Ford tranzit me letra te mbaruara

1 100 EUR

15 Nën 17:09 Makina udhëtimi , Krujë

Autobuz

2 000 000 LEK

12 Korr 09:21 Makina udhëtimi , Krujë

Mercedez sprinter 312 me dokumenta

5 500 LEK

22 Jan 11:46 Makina udhëtimi , Krujë

Gent

11 500 EUR

02 Jan 10:46 Makina udhëtimi , Krujë

Sprinter

12 000 EUR

23 Dhj 09:51 Makina udhëtimi , Krujë

Sprinter

12 500 EUR

17 Dhj 11:04 Makina udhëtimi , Krujë

Sprinter

12 500 EUR

13 Dhj 08:13 Makina udhëtimi , Krujë

Ford Transit

11 Dhj 23:59 Makina udhëtimi , Krujë

Mercedes Sprinter

13 000 EUR

10 Dhj 16:47 Makina udhëtimi , Krujë

Mercedes Sprinter

13 000 EUR

10 Dhj 15:31 Makina udhëtimi , Krujë

Mercedes

13 000 EUR

04 Nën 08:14 Makina udhëtimi , Krujë

Ford Transit dizel

18 000 LEK

02 Tet 15:01 Makina udhëtimi , Krujë

Mercedes Vito

10 000 EUR

27 Qer 14:13 Makina udhëtimi , Krujë

Ford Transit

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 17:27 Makina udhëtimi , Krujë

Furgon Ford -01

2 500 EUR Çmimi me zbritje

02 Nën 12:15 Makina udhëtimi , Krujë

FORD TRANSIT -04

4 300 EUR

21 Gush 14:15 Makina udhëtimi , Krujë

VW T4 diesel -92

350 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione