sprinter | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina udhëtimi

Mercedes , 827
Iveco , 51
Ford , 15
MAN , 4
Fiat , 3
VW , 3
Dje 22:19 ,

Sprinter 14+1

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:15 ,

Sprinter

1 LEKNë fillim