Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina udhëtimi Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Iveco , 120
Mercedes , 533
Fiat , 3
Ford , 15
VW , 1
Iveco , 2
MAN , 61
MAN , 4
Volkswagen , 21
Fiat , 1
Ford , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:26 Makina udhëtimi , Tiranë

shitet bus vario

10 000 EUR

Dje 20:55 Makina udhëtimi , Tiranë

�� OKAZION ��

11 000 EUR

Dje 08:49 Makina udhëtimi , Tiranë

Trajler vetshkarkues

22 500 EUR

25 Sht 15:59 Makina udhëtimi , Tiranë

Autobus Iveco

7 500 EUR

24 Sht 20:33 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet Sprinter

11 000 EUR

20 Sht 13:44 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet Autobuz Scania 420

27 000 EUR

19 Sht 17:33 Makina udhëtimi , Tiranë

man temsa

16 000 EUR

19 Sht 17:33 Makina udhëtimi , Tiranë

sprinter 515

23 000 EUR

16 Sht 22:41 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet Autobus MAN Temsa

30 000 EUR

16 Sht 14:11 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet/Nderrohet Opel Vivaro

8 000 EUR

12 Sht 10:04 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet Irizar Pb Scania Autobus

25 000 EUR

12 Sht 10:03 Makina udhëtimi , Tiranë

U SHITË Irizar Pb Scania Autobus

23 000 EUR

10 Sht 13:22 Makina udhëtimi , Tiranë

U SHITË. Irizar Pb Scania

23 500 EUR

10 Sht 13:21 Makina udhëtimi , Tiranë

U SHITË. Irizar Pb Scania

23 000 EUR

07 Sht 15:40 Makina udhëtimi , Tiranë

SHITET SPRINTER 518 OKAZION

23 000 EUR

06 Sht 01:54 Makina udhëtimi , Tiranë

SHITET MERCEDES SPRINTER 9000€

9 000 EUR

05 Sht 14:19 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitur SOLD

28 000 EUR

04 Sht 17:09 Makina udhëtimi , Tiranë

Autobus Setra

27 Gush 13:28 Makina udhëtimi , Tiranë

OKAZION Sprinter 518 CDI

24 Gush 19:23 Makina udhëtimi , Tiranë

Sprinter 316

12 500 EUR

19 Gush 12:16 Makina udhëtimi , Tiranë

kamjon benz mersedes 814

10 000 EUR

10 Gush 18:43 Makina udhëtimi , Tiranë

U SHITË

28 EUR

06 Gush 09:59 Makina udhëtimi , Tiranë

Shes autobusat man sikur te ri

03 Gush 20:56 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet karrotrec URGJENT

20 000 EUR

03 Gush 14:25 Makina udhëtimi , Tiranë

Volkswagen Multivan T5 2009

28 Korr 11:27 Makina udhëtimi , Tiranë

Shes Busat MAN LIONS CITY 12/2005

14 Korr 19:47 Makina udhëtimi , Tiranë

Iveco M50 okazion

06 Korr 14:07 Makina udhëtimi , Tiranë

DAF LF45 75Q

16 000 EUR

01 Korr 18:43 Makina udhëtimi , Tiranë

Man 2007

1 EUR Çmimi me zbritje

25 Qer 13:01 Makina udhëtimi , Tiranë

Iveco Minibus 2009

17 000 EUR

22 Qer 13:06 Makina udhëtimi , Tiranë

Sprinter 318

25 000 EUR

20 Qer 19:33 Makina udhëtimi , Tiranë

U SHITË Tourino Meredez Autobus Minibus

32 EUR

19 Qer 17:26 Makina udhëtimi , Tiranë

SHITET KAMION MAN TGM 18 240

32 000 EUR

19 Qer 16:59 Makina udhëtimi , Tiranë

SPRINTER 311 cdi

9 800 EUR

15 Qer 21:16 Makina udhëtimi , Tiranë

Shiten Autobus man

53 EUR

24 Maj 10:32 Makina udhëtimi , Tiranë

SHITET SPRINTER 518

20 Maj 02:19 Makina udhëtimi , Tiranë

U SHITË

18 000 EUR

11 Maj 10:27 Makina udhëtimi , Tiranë

SHITET IRIZAR PB MAN

26 000 EUR

11 Maj 09:28 Makina udhëtimi , Tiranë

Pjesa para sprinter 2012

550 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione