Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes Të gjitha në Tiranë

410 , 11
Atego , 11
O303 , 13
Sprinter , 383
Vaneo , 2
Vario , 15
Viano , 1
Vito , 13
Vaneo , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Mar 12:11 Makina udhëtimi , Tiranë

Autobot Mercedes 2600 lt

450 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Mar 19:23 Makina udhëtimi , Tiranë

sprinter 518 (sunset) U SHIT

23 EUR

17 Mar 19:45 Makina udhëtimi , Tiranë

sprinter 515 24+1 vende

24 500 EUR

17 Jan 10:52 Makina udhëtimi , Tiranë

actros 1840

42 000 EUR

13 Jan 19:23 Makina udhëtimi , Tiranë

shitet

5 000 LEK

10 Jan 10:28 Makina udhëtimi , Tiranë

U shitë

06 Jan 21:39 Makina udhëtimi , Tiranë

U shitë

04 Jan 19:30 Makina udhëtimi , Tiranë

Setra Sprinter

28 Dhj 20:43 Makina udhëtimi , Tiranë

Mercedes benz sprinter 416

15 300 EUR

15 Nën 11:48 Makina udhëtimi , Tiranë

Mercedes benz 516

22 000 EUR

25 Tet 19:27 Makina udhëtimi , Tiranë

Sprinter 21 vende

12 000 EUR

25 Tet 10:17 Makina udhëtimi , Tiranë

Sprinter 516

23 000 EUR

11 Gush 09:25 Makina udhëtimi , Tiranë

Okazjon

9 500 EUR

19 Korr 18:56 Makina udhëtimi , Tiranë

Mercedes benz 516 cdi

22 000 EUR

17 Korr 14:08 Makina udhëtimi , Tiranë

Sprinter 412 vip panorama 2000

1 LEK

06 Korr 18:19 Makina udhëtimi , Tiranë

shitet sprinter

1 LEK

21 Qer 13:03 Makina udhëtimi , Tiranë

Sprinter 412 20+1 2000 okazion

1 LEK

12 Qer 11:47 Makina udhëtimi , Tiranë

Sprinter 412 2000

1 LEK

11 Maj 09:14 Makina udhëtimi , Tiranë

Mercedes benz sprinter 516

21 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione